darnipora.lt
 
 • Jaučiuosi labai laimingas su ja. Ji labai rūpestinga ir išskirtinė asmenybė. Jaučiuosi savimi. AUDRIUS
  Registruokitės nemokamai jau šiandien ir pradėkite savo meilės istoriją
  Aš esu:
  Gimimo data:
  El. paštas:
  Jūsų šalis:
  Slaptažodis:
  Pakartoti slaptažodį:
   
 
 • „Pažinčių portalai“


  Pažinčių portalai Lietuvoje vis labiau populiarėja. Ir tai nėra nuostabu, juk juose vienas kitą rado daugybė įsimylėjusių žmonių. Pažinčių portalai turi kur kas daugiau privalumų nei pažintys realiame gyvenime. Juk susipažinti internete yra kur kas paprasčiau, tai užima mažiau laiko ir kainuoja mažiau pinigų. Pažinčių portalai yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie nenori gaišti laiko akliems ir nevykusiems pasimatymams.

  Pažinčių portalai – tai erdvė, kurioje kasdien prasideda šimtai meilės istorijų, gimsta pirmieji šilti jausmai ir užsimezga daugybė ilgalaikių santykių, galiausiai nuvedančių du laimingus žmones prie altoriaus. Pažinčių portalai – tai galimybė susipažinti su vienišais žmonėmis iš viso pasaulio vos vienu prisėdimu prie kompiuterio. Pažinčių portalai sudomina vis daugiau įvairaus amžiaus ir išsilavinimo žmonių, kurie tikisi čia rasti gyvenimo draugą ar draugę. Pažintys internete – tai naujas, bet kur kas veiksmingesnis būdas susipažinti.
  Pažinčių portalai vienišiems žmonėms suteikia galimybę bendrauti vieniems su kitais per internetą ir tokiu būdu kurti draugiškus, romantiškus ar intymius santykius. Pažinčių portalai paprastai yra pasiekiami ne tik naudojantis kompiuteriu, bet ir naudojantis internetu mobiliajame telefone. Tai labai patogu, nes su naujais pažįstamais galite bendrauti visada, kad ir kur bebūtumėte. Pažinčių portalai kiekvienam naujam vartotojui siūlo susikurti savo anketą, kurioje pateikiama bendra asmeninė informacija, tokia kaip ūgis, kūno sudėjimas ar akių spalva. Susikūręs anketą vartotojas gali pasinaudoti paieška, kuri, suvedus atitinkamus paieškos parametrus, vos per kelias sekundes pateikia sąrašą kandidatų, su kuriais siūloma užmegzti pažintį. Kai kurie pažinčių portalai yra bendro pobūdžio ir yra skirti visiems, kurie ieško naujų pažinčių. Kiti pažinčių portalai yra skirti siauresnėms grupėms, pavyzdžiui, ieškantiems tik rimtų pažinčių ar tik intymių santykių.